Тищенко відіграв 16 позицій: результати чоловічої гонки переслідування на п'ятому етапі Кубку світу

892
Артем Тищенко. Фото: Google
У німецькому Рупольдингу пройшла чоловіча гонка переслідування в рамках п'ятого етапу Кубку світу з біатлону сезону 2023/24. Україну представляли чотири біатлоністи.

У німецькому Рупольдингу завершилася чоловіча гонка переслідування в рамках Кубку світу з біатлону.

Україну у змаганні представляли одразу четверо спортсменів: Денис Насико, Тарас Лесюк, Віталій Мандзин та Артем Тищенко.

Переможцем гонки став норвежець Ветле Шостад Крістіансен, який вчора, 13 січня, здобув перемогу у спринті.

Відзначимо, що Артем Тищенко відіграв 16 позицій в порівнянні із вчорашньою гонкою.

Результати чоловічої гонки переслідування в рамках п'ятого етапу Кубку світу з біатлону:

52. Віталій Мандзин (Україна, 1+0+3+0) +4:16.8

У німецькому Рупольдингу завершився п'ятий етап Кубку світу з біатлону сезону 2023/24. Змагання відновляться 19-21 січня, коли пройде шостий етап в італійському Антгольці.

Нагадаємо, що сьогодні також відбулася жіноча гонка переслідування – Юлія Джима посіла 15-е місце.