Завершився персьют на етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдингу: яке місце посіла єдина українка – результати

520
Юлія Джима. Фото: Google
У німецькому Рупольдингу пройшла жіноча гонка переслідування в рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону сезону 2023/24. Україну представляла Юлія Джима.

Юлія Джима стала єдиною українською біатлоністкою з чотирьох, яка зуміла відібратися до гонки переслідування з 13-м часом та відставанням у 57.8 секунди.

Як виступила Юлія Джима

• Українка стартувала у гонці 13-ю, але на першу «лежку» прийшла на 18-ю. Перший вогневий рубіж Джима завершила без промахів та повернулася на дистанцію 17-ю.
  • Другу «лежку» Джима розпочала 22-ю та провела за 33 секунди, закривши усі мішені. Завдяки цьому результату Юлія піднялася на 15-ту позицію.
  • На третій вогневий рубеж наша співвітчизниця прийшла 21-ю. Юлія першу «стійку» провела без хиб та повернулася на дистанцію 19-ю.
  • На другій «стійці» українська біатлоністка закрила усі мішені та фінішувала 15-ю.

Хто переміг у гонці

Переможницею гонки стала італійка Ліза Вітоцці. Біатлоністка на фініші випередила Інгрід Тандреволл та Юні Арнеклейв.