Вирішальний провал одного з хлопців: Україна пробігла змішану естафету Кубка IBU – яке місце посіла збірна

Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
6654
0 голосів
Вирішальний провал одного з хлопців: Україна пробігла змішану естафету Кубка IBU – яке місце посіла збірна
Богдан Борковський. Фото: Фейсбук
У суботу, 13 січня, збірна України з біатлону фінішувала шостою у другій змішаній естафеті цього сезону в рамках п’ятого етапу Кубка IBU в Ріднаун-валь-Ріданна.

Збірна України з біатлону посіла шосте місце у змішаній естафеті в рамках п’ятого етапу Кубка IBU.

Від синьо-жовтих у змаганні брали участь Олександра Меркушина, Анна Кривонос, Богдан Цимбал та Богдан Борковський.

  • Меркушина вийшла на третє місце після чистої першої стрільби. Ходом перед другим вогневим рубежем вона втратила кілька позицій, а на «стійці» використала один додатковий патрон, повернувшись у перегони на четвертій сходинці. Вона передала естафету Кривонос на п'ятому місці.
  • Кривонос закрила усі десять мішеней без хиб та піднялась на другу сходинку. На передачу естафети Анна прийшла третьою.
  • Цимбал використав по одному додатковому патрону на обох вогневих рубежах та у підсумку передав естафету Борковському на третьому місці.
  • Борковський використав два додаткові патрони на «лежці» і повернувся в гонку з відставанням у майже хвилину від Норвегії. На останньому вогневому рубежі він заробив перше штрафне коло для України та опустився на шосту позицію, втративши можливість поборотись за подіум. На кінцевому колі Борковський зберіг шосту сходинку.

Біатлон. Ріднаун-валь-Ріданна (Італія). Кубок IBU. Змішана естафета

  1. Норвегія (3+11) 1:05:19.3;
  2. Німеччина (1+14) +13.0;
  3. Франція (2+6) +25.0;
  4. Швеція (2+13) +27.9;
  5. Австрія (0+10) +57.8;
  6. Україна (1+8) +1:26.1.

П'ятий етап Кубка IBU в Ріднау завершився індивідуальною змішаною естафетою. За Україну виступили Юлія Городна і Дмитро Грущак.