Україна завершила п’ятий етап Кубка IBU: підсумкове місце нашого дуету у одиночній змішаній естафеті

797
Юлія Городна. Фото: Фейсбук
У суботу, 13 січня, збірна України з біатлону фінішувала дев’ятою у закритій змішаній індивідуальній естафеті в рамках п’ятого етапу Кубка IBU в Ріднаун-валь-Ріданна (Італія).

Збірна України з біатлону посіла дев’яте місце у закритій змішаній індивідуальній естафеті у п’ятому етапі Кубка IBU.

Від синьо-жовтих у змаганні брали участь Юрія Городна та Дмитро Грущак.

• Першою на дистанцію вийшла Городна. Вона використала три додаткові патрони на двох стартових вогневих рубежах та опустилась за межі топ-10.
  • Грущак вступив у гонку на 11-й позиції, однак не зумів покращити становище України: використав п'ять додаткових патронів і передав естафету на 13-му місці.
  • П'яту та шосту стрільбу Городна подолала без промахів, завдяки чому піднялась на десяту сходинку.
  • Грущак на останньому етапі також безпомилково відпрацював на вогневих рубежах та піднявся на одну позицію. У підсумку Україна фінішувала дев'ятою.

Біатлон. Ріднаун-валь-Ріданна (Італія). Кубок IBU. Закрита змішана індивідуальна естафета