Україна виборола високе місце на мас-старті Кубка IBU: як у підсумку фінішували п’ятеро наших біатлоністок

2902
Анна Кривонос. Фото: Getty Images
Українські біатлоністки завершили виступ на других перегонах етапу Кубка IBU в Ріднаун-валь-Ріданні (Італія) – мас-старті. Найвищу сходинку посіла Анна Кривонос, яка фінішувала на п’ятій позиції.

Українські спортсменки завершили мас-старт на 60 учасниць у рамках п’ятого етапу Кубка IBU.

Найкраще серед наших біатлоністок виступила Анна Кривонос, яка з двома промахами фінішувала на п’ятому місці. На жаль, їй не вистачило сил на останнє коло, аби вирватися у топ-3.

Олександра Меркушина вибула за межі топ-10 після другої стрільби, з топ-20 – ходом після третьої. Але надолужила позиції завдяки чистій останній «стійці» – 17-й час на фініші.

До залікової зони з трьома хибами також заїхала Юлія Городна – 35-те місце. Вона була найшвидшою серед українок за стрільбою (й шостою – серед усіх учасниць) та роботою на дистанції.

Валерія Дмитренко та Лілія Стеблина фінішували на підступах до топ-40 – 43-й та 44-й результати. Дмитренко була найточнішою з українок на вогневих рубежах з однією хибою, натомість Стеблина не закрила одразу шість мішеней.