П’ятеро українців пробігли гонку переслідування Кубка IBU: на яких місцях вони фінішували

907
Тарас Лесюк. Фото: Getty Images
Тарас Лесюк став єдиним українцем у топ-10 чоловічого персьюту в рамках етапу Кубка IBU в Мартелль-валь-Мартелло, але всім його співвітчизникам вдалося потрапити до залікової зони.

Гонкою переслідування закінчився четвертий етап Кубка IBU в Мартель-валь-Мартелло для чоловіків, де збірну України представляло п'ятеро біатлоністів.

Першим на дистанцію вийшов Тарас Лесюк, який навище серед українців фінішував у суботньому спринті. Саме він першим прийшов на першу стрільбу лежачи, яку закрив без хиб. Закрив Тарас на нуль і другий вогневий рубіж лежачи.

До другої стрільби без промахів підходив і Дмитро Грущак, який з першим вогневим рубежем впорався аж за 45 секунд. Дещо швидшим він був на другій стрільбі, але на ній він не закрив дві мішені.

Жоден рубіж без промахів не зумів закрити Денис Насико, який загалом припустився чотирьох промахів. Загалом ж серед українців найкращим був Лесюк, який зумів потрапити до топ-10.

Інші ж його співвітчизники залишилися поза топ-20, але усі українці змогли потрапити до залікової зони.

Біатлон. Кубок IBU, Четвертий етап (Мартель-валь-Мартелло, Італія). Персьют (чоловіки)