Шестеро українців пробігли спринт Кубка IBU з біатлону: які підсумкові місця вони зайняли

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
4146
Тарас Лесюк. Фото: Getty Images
З шістьох українців, які брали участь у чоловічому спринті в рамках етапу Кубка IBU в Мартель-валь-Мартелло, п'ятеро змогли відібратися до персьюту, а Тарас Лесюк фінішував у топ-20.

6 січня відбувся чоловічий спринт у рамках етапа Кубка IBU в італійському Мартелль-валь-Мартелло, на якій збірна України була представлена одразу шістьома біатлоністами.

Першим на дистанцію вийшов Дмитро Грущак, який закрив першу стрільбу на нуль, і до другого вогневого рубежа йшов на першому місці. Втім, два промахи на другій стрільбі дещо відкинули Грущака, який в підсумку посів місце поза першою десяткою.

Найкращим ж серед українців був Тарас Лесюк, який фінішував у топ-20. Іншим ж туди потрапити не вдалося, але вони все одно потрапили до залікової зони та братимуть участь у недільному персьюті. Там опинилися усі, окрім Романа Боровика, який фінішував поза топ-60.

Біатлон. Кубок IBU. Четвертий етап (Мартель-валь-Мартелло, Італія). Спринт (чоловіки, 10 км)

72. Роман Боровик (2+3) – +5.05.5

• Попри той факт, що Насико серед українців фінішував передостаннім, саме він був найшвидшим на стрільбі з-поміж своїх співвітчизників.
  • З обома вогневими рубежами він впорався за 46.4 секунди, що є другим показником у гонці після литовця Лінаса Баниса.
  • Найшвидше дистанцію серед українців пройшов Лесюк. Тарас програв лідеру за ходом німцю  Денісу Рітмюллеру 1:29.8 хвилин.
  • Персьют 7 січня стане останньою чоловічою гонкою на етапі Кубка IBU у Мартель-валь-Мартелло.