П’ятеро українок пробігли індивідуальну гонку Кубку IBU: які місця вони в підсумку посіли

11534
Надія Бєлкіна. Фото: АР
Двоє українок опинилися у заліковій зоні індивідуальної жіночої гонки в рамках етапу Кубка IBU в Мартель-валь-Мартелло, а Юлія Городна показала найшвидшу стрільбу серед усіх біатлоністок.

У італійському Мартель-валь-Мартелло відбулася перша жіноча гонка у 2024 році – «індивідуалка» в рамках четвертого етапу Кубка IBU, де Україну представяло п'ятеро біатлоністок.

Першою на дистанцію вийшла Анна Кривонос, яка без промахів зуміла закрити перший вогневий рубіж і йшла серед лідерів. На трьох інших стрільбах вона припустилася чотирьох помилок, а також втратила ходом та в підсумку фінішувала поза заліковою зоною.

Дещо кращу стрільбу показала Юлія Городна, яка припустила лише двох хиб на другому вогневому рубежі. Застрелилася у даній гонці Валерія Дмитренко, яка лише на другій стрільбі закрила лише дві мішені.

Найкращий ж результат серед українок показала Надія Бєлкіна, яка припустилася більшої, ніж Городна, кількості помилок, але змогла це компенсувати роботою на дистанції.

Біатлон. Кубок IBU. Четвертий етап (Мартель-валь-Мартелло, Італія), Індивідуальна гонка (жінки, 12.5 км).