Лесюк фінішував у десятці: результати українських біатлоністів у індивідуальній гонці на Кубку IBU

948
Тарас Лесюк. Фото: Google
У італійському Мартель-валь-Мартелло відбулася чоловіча гонка переслідування у рамках Кубку IBU з біатлону – Україну на дистанції представляли шестеро біатлоністів.

На Кубку IBU з біатлону стартував четвертий етап змагального року в італійському Мартель-валь-Мартелло.

Першим стартом у програмі змагань стала коротка індивідуальна гонка серед чоловіків на 15 кілометрів. Збірну України на дистанції шестеро біатлоністів.

Найкращий результат серед українських представників показав Тарас Лесюк, який замкнув топ-10.

Переможцем гонки став норвежець Вебйорн Соерум, випередивши найближчого переслідувача Матса Овербю на 7.6 секунди.