Фінал чоловічого суперспринту на літньому ЧС з біатлону: Тищенко фінішував третім

326
Артем Тищенко. Фото: biathlon.com.ua
За підсумками фінального забігу в чоловічому суперспринті Артем Тищенко став бронзовим медалістом. Руслан Ткаленко після другого місця у кваліфікації посів 16 місце.

У словацькому Брезно-Осрблі закінчився забіг у чоловічому суперспринті в рамках літньому чемпіонаті світу з біатлону. У кваліфікації стартувало шість українців, але лише три з них змогли вийти до фіналу.

Руслан Ткаленко, який у кваліфікації посів друге місце, у фінальному забігу дещо втрачав у швидкості, але намагався нівелювати це гарною стрільбою, не схибивши на перших двох вогневих рубежах. Втім, одна хиба на третій стрільбі та дві на четвертій відкинули Ткаленка на 16 місце.

Богдан Цимбал показав не дуже гарний результат на першому вогневому рубежі, припустившись двох хиб, але зумів виправити ситуацію на другому та третьому, де він відстрілявся ідеально, але програв лідеру гонки латвійцю Андрейсу Расторґуєвсу майже 45 секунд та фінішував дев’ятим.

Найкращий результат серед українців у цій гонці показав Артем Тищенко, який став єдиним серед усіх біатлоністів, хто пройшов усі чотири вогневі рубежі без жодної похибки. Тищенко програв Расторґуєвсу 13 секунд та фінішував третім.