Мандзин показав найкращий результат у кар'єрі: результати гонки переслідування Кубка IBU

319
Віталій Мандзин. Фото: Google
У шведському Ідре триває другий етап Кубка IBU з біатлону 2023/2024. У неділю, 10 грудня, відбулась чоловіча гонка переслідування, за підсумками якої п'ять українців з шести фінішувало у заліковій зоні.

Чоловіча гонка переслідування відкрила програму останнього змагального дня етапу в шведському Ідре. Україну в цьому старті представляли щість спортсменів.

Першим серед українців стартував Мандзин, який розпочав гонку на 13-й позиції. Перші два вогневі рубежі Віталій  завершив з трьома пострілами «в молоко». Однак, виправився під час третьої та четвертої стрільби, які провів без помилок.

Зрештою Мандзин фінішував 11-м, що стало новим найкращим результатом в його кар'єрі.

Найгірший результат серед українців показав Богдан Борковський, який фінішував аж 51-м.