Дмитренко показала найкращий результат серед українок: як завершився жіночий суперспринт з біатлону

2525
Христина Дмитренко. Фото: Google
Христина Дмитренко посіла сьоме місце у жіночому суперспринті на літньому чемпіонаті світу з біатлону. Анна Кривонос та Анастасія Меркушина фінішували на 18-й та 19-й позиціях відповідно.

Сьогодні, 23 серпня, відбувся жіночий фінал суперспринту на літньому чемпіонаті світу-2024 з біатлону.

Зазначимо, що перегони проходили у два етапи, оскільки спочатку учасниці, розділені на чотири заїзди, мали подолати кваліфікацію.

Участь у фінальній гонці взяли три українські біатлоністки: Христина Дмитренко, Анна Кривонос та Анастасія Меркушина.

Зазначимо, що Юлія Джима, Любов Кип'яченкова та Дарина Чалик не подолали відбір.