Перші два місця забрав дует сестер: українки закрили гонку переслідування на чемпіонаті країни у Буковелі

8559
5 голосів
Юлія Городна, фото: з відкритих джерел
У неділю, 24 березня, відбулася гонка переслідування серед жінок у рамках чемпіонату України в Буковелі. Переможницею змагання стала Юлія Городна.

Юлія Городна виграла гонку переслідування серед жінок на чемпіонаті України, обійшовши свою сестру Олену.

З 39 заявлених спортсменок на старт вийшли лише 13. В тому числі не було трьох представниць основи збірної України, що подарувало шанс спортсменкам нижчого рангу поборотися за медалі.

• Юлія Городна, стартувавши раніше за суперниць, усю гонку провела на першій позиції й з двома хибами на рубежах фінішувала з золотом.
  • Її сестра Олена також двічі заходила на штрафне коло, і на останні два кілометри дистанції вийшла через 17 секунд після Юлії. До фінішу нічого не змінилося, і Олена фінішувала другою.
  • Бронза – у Надії Бєлкіної, яка тричі помилилась у лежках, і хоча після цього була влучною на рубежах, наздогнати сестер не змогла.

Біатлон. Чемпіонат України. Буковель. Гонка переслідування – жінки

1. Юлія Городна (0+0+1+1) 32:30,1;
  2. Олена Городна (0+1+0+1) +25,9;
  3. Надія Бєлкіна (2+1+0+0) +45,4;
  4. Любов Кип’яченкова (0+0+2+2) +2:55,6;
  5. Валерія Дмитренко (1+1+0+0) +3:43,0.

Змагання продовжаться 26 березня естафетами 4х7.5 км та 4х6 км серед чоловіків та жінок відповідно. Чемпіонат триватиме до 27 березня.