Провальна чоловіча гонка переслідування для українців: Прима та Підручний не зуміли фінішувати

656
Артем Прима і Дмитро Підручний. Фото: Getty Images
У канадському Кенморі пройшла чоловіча гонка переслідування в рамках етапу Кубку світу з біатлону – Артем Прима та Дмитро Підручний не зуміли фінішувати.

У канадському Кенморі завершилася чоловіча гонка переслідування в рамках етапу Кубку світу з біатлону.

Україну у змаганні представляли двоє біатлоністів: Артем Прима та Дмитро Підручний.

Перемогу у персьюті здобув Йоганнес Бьо, який зробив три промахи у стрільбі. У драматичній боротьбі за «срібло» швед Себастьян Самуельссон випередив француза Еріка Перро.

Зазначимо, що Йоганнес Бьо – переможець сезону Кубку світу з біатлону, оскільки став недосяжним у загальному заліку.

Дмитро Підручний зійшов з дистанції – за перші два вогневі рубежі він заробив чотири кола штрафу і достроково припинив участь у гонці.

Артем Прима також не зумів завершити перегони. Українець знявся після третьої стрільби.