Дві українки пролетіли повз залікову зону: Джима і Ко пробігли гонку переслідування етапу Кубка світу у Канаді

3876
Юлія Джима. Фото: Getty Images
У суботу, 16 березня, жіноча збірна України виступила в гонці переслідування у рамках кінцевого етапу Кубка світу з біатлону 2023/24, що проходить у канадському Кенморі.

Жіноча збірна України з біатлону взяла участь в гонці переслідування на етапі Кубка світу сезону 2023/24 у канадському Кенморі.

Від синьо-жовтих стартували: Юлія Джима, Ірина Петренко, Христина Дмитренко та Анастасія Меркушина.

• На першому рубежі Джима, Дмитренко та Меркушина відпрацювали без промахів, натомість Петренко заробила одне штрафне коло;
  • Джима, Дмитренко та Меркушина «чисто» пройшли й другий вогневий рубіж. Петренко ж заробила ще три кола штрафу;
  • Першу «стійку» без промахів серед українок пройшла лише Дмитренко. Натомість Джима та Петренко відправились на одне штрафне коло, Меркушина – на два.
  • На останній стрільбі Джима припустилась двох хиб і у підсумку посіла 27-ме місце. Дмитренко, яка заробила одне штрафне коло, стала 30-ю.
  • Меркушина та Петренко не увійшли у залікову зону.

• 45. Анастасія Меркушина (Україна, 0+0+2+0) +4:07.2;
  • 47. Ірина Петренко (Україна, 1+3+1+1) +4:16.5.

Зазначимо, що суботня програма Кубка світу продовжиться гонкою переслідування серед чоловіків. Українці Дмитро Підручний та Артем Прима стартують о 23:10 за Києвом.