«Треба просто дотерпіти»: Підручний прокоментував результати чоловічого спринту та сезону загалом

75
Дмитро Підручний. Фото: Google
Український біатлоніст Дмитро Підручний прокоментував свій виступ в спринті на етапі Кубка світу в Кенморі – українець зумів фінішувати у топ-10.

Вчора, 15 березня, відбувся чоловічий спринт на етапі Кубку світу з біатлону у канадському Кенморі.

Дмитро Підручний фінішував в топ-10. Український біатлоніст прокоментував власний результат:

«Я не такий ще потужний був, бо не відчувається сила в руках через перелом, про це я вже неодноразово говорив. Та я старався це компенсувати іншими методами на трасі. Я старався рівномірно розподілити сили, тому що тут все ж таки висота дуже серйозна, і вона може зіграти злий жарт з кожним спортсменом, якщо ти переоціниш свої можливості на початку гонки.

Тому я старався рівномірно розподілити сили по трасі. І, звичайно, що останнє коло вже працюєш на максимумі, старався повністю викластися. Що ж стосується сил, так важко сказати, це ж кінець сезону, треба просто дотерпіти», – сказав Підручний в коментарі для Biathlon.com.ua.

• Зазначимо, що сьогодні, 16 березня, о 22:10 відбудеться чоловіча гонка переслідування.
  • Десята позиція Дмитра Підручного стала другим найкращим результатом чоловічої збірної України з біатлону у сезоні 2023/24.
  • Краще виступив лише Артем Прима, посівши дев'яте місце в короткій індивідуальній гонці етапу Кубка світу в Антгольці.