Підручний витиснув найкращий результат сезону: українці закрили спринт фінального етапу Кубка світу з біатлону

7816
4 голоси
Дмитро Підручний. Фото: biathlon.com.ua
Чоловіча збірна України виступила у командному спринті на етапі Кубку світу з біатлону у Кенморі. Дмитро Підручний зумів фінішувати у топ-10.

Чоловіча збірна України з біатлону взяла участь в командному спринті на етапі Кубку світу у Кенморі. Найвище серед наших спортсменів фінішував Дмитро Підручний, який посів десяту сходинку (його особистий найкращий результат сезону).

Окрім нього учать у змаганні брали: Артем Прима, Віталій Мандзин, Антон Дудченко та Тарас Лесюк.

• Підручний провів чисто вогневі рубежі. Він став єдиним українцем, який фінішував у заліковій зоні гонки. Примі, Мандзину та Лесюку це завадили зробити хиби на вогневих рубежах;
  • Дудченко, як і Підручний, чисто пройшов вогневі рубежі. Проте на фініші показав час ходом, гірший за всіх українців;
  • До гонки переслідування окрім Підручного, також відібрався Прима.

• 74. Антон Дудченко (Україна, 0+0) +3:57.8;
  • 88. Тарас Лесюк (Україна, 2+2) +5:12.5.

Десята позиція Підручного стала другим найкращим результатом чоловічої збірної України з біатлону у сезоні 2023/24. Краще виступив лише Прима, посівши дев'яте місце в короткій індивідуальній гонці етапу Кубка світу в Антгольці.

Змагання у Кенморі продовжаться у суботу, 16 березня. О 19:10 відбудеться гонка переслідування серед жінок, а о 23:10 – серед чоловіків.