Україна ледь не завоювала другу медаль на чемпіонаті світу з біатлону: підсумкові місця юніорів у мас-старті

3447
2 голоси
Віталій Мандзин. Фото: biathlon.com.ua
У четвер, 29 лютого, спортсмени збірної України завершили свої виступи у мас-старті-60 серед юніорів у рамках юніорського чемпіонату світу-2024 з біатлону.

Збірна України гідно виступила у мас-старті-60 серед юніорів на юніорському чемпіонаті саіту-2024. Віталій Мандзин фінішував у кроці від третього місця.

Разом із Мандзиним участь у змаганні також брали Богдан Борковський, Степан Кінаш та Сергій Супрун.

Перед третім вогневим рубежем Мандзин був другим, але на першій стійці не закрив одну мішень. Перед останнім колом він програвав дев’ять секунд третьому місцю та, у підсумку, фінішував на четвертому місці.