Одній українці не вистачило дещиці до топ-10: чотири «синьо-жовті» біатлоністки пробігли спринт юніорського ЧС

191
2 голоси
Анастасія Меркушина, фото: Getty Images
У вівторок, 27 лютого, спортсменки збірної України виступили у спринті серед дівчат у рамках четвертого змагального дня чемпіонату світу-2024 з біатлону серед юніорів та юнаків.

Збірна України завершила свої виступи у спринті серед дівчат на ЧС-2024 з біатлону серед юніорів та юнаків. Найкраще фінішувала Олександра Меркушина, яка зупинилася на 11-й позиції.

Від синьо-жовтих участь у змаганні також взяли Ксенія Приходько, Тетяна Тарасюк та Вікторія Хвостенко

• Меркушина на двох вогневих рубежах не закрила по одній мішені. Її швидкострільність стала найкращою серед усіх учасниць спринту – 49.8 секунди. За швидкістю роботи на дистанції вона посіла 12-те місце.
  • Приходько обмежилася одним колом штрафу на «лежці» й увійшла до топ-10 за швидкострільністю серед усіх учасниць.
  • Хвостенко, шоста найшвидша біатлоністка на стрільбі, на фініші посунула партнерку Тарасюк з топ-40.

• 39. Вікторія Хвостенко (Україна, 0+1) +2:26.6;
  • 41. Тетяна Тарасюк (Україна, 1+1) +2:29.1.

Турнір продовжиться у середу, 28 лютого, двома спринтами серед юніорів. Початок першої, чоловічої гонки запланований на 10:30 за Києвом.