Один з біатлоністів зумів виділитися: українці пробігли індивідуальну гонку на юніорському чемпіонаті світу

4780
Дмитро Крюков. Фото: НОК України
У суботу, 24 лютого, збірна України виступила в індивідуальній юнацькій гонці у рамках чемпіонату світу-2024 з біатлону. Серед синьо-жовтих найвище фінішував Олександр Біланенко – 40 позиція.

Збірна України завершила свої виступи в індивідуальній юнацькій гонці на чемпіонаті світу-2024 з біатлону.

Синьо-жовтих у даному змаганні представляли: Олександр Біланенко, Данило Большой, Дмитро Крюков та Іван Стеблина.

• Найкращий час показав Біланенко попри те, що не закрив п’ять мішеней. За швидкістю стрільби він став четвертим серед усіх учасників гонки. Ходом 17-річний українець посів 41 місце, здобувши свій третій топрезультат у кар'єрі на змаганнях IBU.
  • Большой та Крюков, припустилися сім та десять промахів відповідно. Стеблина не закрив 12 мішеней.

Біатлон. Юніорський чемпіонат світу. Отепя (Естонія). Індивідуальна гонка – юнаки