Результати чоловічого масстарту в рамках чемпіонату світу з біатлону: які місця посіли Дудченко та Підручний

516
Антон Дудченко. Фото: Google
У чеському Нове Место пройшов чоловічий масстарт в рамках чемпіонату світу з біатлону – Дмитро Підручний та Антон Дудченко фінішували на 20-му та 27-му місцях відповідно.

У чеському Нове Место завершився чоловічий масстарт в рамках чемпіонату світу з біатлону.

Україну у змаганні представляли два біатлоністи: Дмитро Підручний та Антон Дудченко. Зазначимо, що вони другий рік поспіль разом представили Україну у цій гонці на світовій першості.

Переможцем гонки став норвежець Йоганнес Бьо, який пройшов без промахів три останні вогневі рубежі.

Найкращим серед українців стала Антон Дудченко, який фінішував 20-м.

27. Дмитро Підручний (Україна, 1+1+2+0) +3:48.3

Зазначимо, що сьогодні відбувся також і жіночий масстарт, де Україну представила Христина Дмитренко.

Сьогоднішня гонка стала останньою на чемпіонаті світу з біатлону. Найкращим результатом України стали п'яте місце в жіночій естафеті і восьме місце Дмитренко в індивідуалці.

Біатлонний сезон продовжиться етапом Кубка світу в Голменколлені, який пройде з 29 лютого по 3 березня.