«В цьому плані незадоволений»: тренер збірної України з баскетболу підвів риску під прекваліфікацією Олімпіади

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
622
0 голосів
«В цьому плані незадоволений»: тренер збірної України з баскетболу підвів риску під прекваліфікацією Олімпіади
Віталій Степановський. Фото: ФІБА
В контексті великої кількості травм головний тренер збірної України з баскетболу Віталій Степановський залишився задоволеним виступами наших спортсменів у олімпійській прекваліфікації.

Головний тренер збірної України з баскетболу Віталій Степановський у інтерв’ю пресслужбі ФБУ прокоментував виступи наших баскетболістів у олімпійській прекваліфікації, де національна команда в півфіналі поступилася Хорватії (70:85).

За словами Степановського, заключний матч залишив у нього негативні враження:

«Ми не змогли виконати все, що підготували на цей матч, враховуючи певні фактори та причини. На жаль, можна казати про те, що нам десь не вистачило ротації і хлопці по-справжньому втомилися. Це призводило до прийняття неправильних рішень, побільшало технічного браку. В цьому плані я незадоволений грою».

Втім, керманич збірної відзначив самовіддачу наших баскетболістів:

«Але в грі з Хорватією, як і в попередніх матчах, хлопці билися, грали з величезним бажанням, у мене жодних претензій немає. На жаль, перемогти та вийти в фінал ми не змогли, але я вдячний хлопцям за їхню працю та за весь проведений тренувальний збір».

За словами Степановського, баскетболісти за час у збірній вибудували гарні стосунки:

«Безумовно, хлопці дуже хвилюються та підтримують партнерів. Я вважаю, що дуже важливо, щоб ми були, як родина. Нам вдалося цього досягти за місяць тренувань, ми були справжньою командою, в якій склалися чудові стосунки».

Наостанок головний тренер збірної звернувся до своїх підопічних:

«Тим хлопцям, які ще не знайшли команди, бажаю підписати контракти з хорошими клубами в хороших лігах і отримували багато ігрового часу. Щоб підійшли до лютневого ігрового вікна у хорошій ігровій та фізичний формі. Тим, хто з клубами, бажаю гарного сезону».

X