Поставив у приклад Харлан: президент Дніпра розкритикував українських легіонерів, які не приїхали до збірної

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
239
0 голосів
Поставив у приклад Харлан: президент Дніпра розкритикував українських легіонерів, які не приїхали до збірної
Валерій Кондратьєв. Фото: Google
Президент Дніпра Валерій Кондратьєв прокоментував ситуацію з відсутністю деяких гравців у таборі збірної України з баскетболу на матчах пре-кваліфікації Олімпіади.

Валерій Кондратьєв заявив, що згоден з позицією президента Федерації баскетболу України Михайло Бродського, який розкритикував гравців, які не захотіли прибути до розташування національної збірної.

«Сьогодні, як було обіцяно, Михайло Бродський висловив свою думку про пре-кваліфікацію Олімпійського турніру і гравцях, котрі не приїхали на матчі.

Згоден із думкою президента ФБУ і підтримую його ставлення до цієї ситуації. Від себе хочу подякувати гравцям збірної України, тренерський штаб і всім причетних до організації зборів і поїздки на турнір».

Також президент Дніпра попередив трьох вихованців клубу про те, що репутацію можна дуже швидко втратити. 

«Хочу ще звернутися до вихованців Дніпра Олексія Леня, Іссуфа Санона і Володимира Геруна. Олександр Мішула приїхав і допоміг команді, а вас не було, і на дзвінки ви не відповідаєте, і причини відсутності незрозумілі.

Вважаю, що під час війни ваша присутність у збірній була необхідною. Робіть правильні висновки Карʼєру можна будувати довго, а репутацію можна втратити за один вчинок».

Також Кондратьєв поставив у приклад усім поведінку Ольги Харлан.

«Ще одна порада батальйону Рига. Ви, коли пʼєте каву і пишете листи, як потрібно розвивати баскетбол Україні, почніть із себе. Що ви зробили для збірної, окрім фото в козацьких нарядах? Є багато прикладів поведінки наших спортсменів під час війни. 

Але найяскравіший - Ольга Харлан. Тендітна дівчина пішла на серйозний конфлікт, ризикуючи карʼєрою та пропуском Олімпіади, але честь не втратила», — написав Кондратьєв. 

  • Наступного разу збірна України збереться вже у відбіркових матчах на Євробаскет-2025, відбір якого почнеться в лютому 2024 року.