Екснаставник Будівельника очолив Запоріжжя: Щіглинський залишиться в тренерському штабі

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
384
0 голосів
Екснаставник Будівельника очолив Запоріжжя: Щіглинський залишиться в тренерському штабі
Валерій Плеханов. Фото: Google
Запоріжжя оголосило, що головним тренером команди в новому сезоні вітчизняної Суперліги буде Валерій Плеханов. Свого часу спеціаліст вже працював в структурі клубу.

Звання головного ньюзмейкера початку робочого тижня сміливо можна віддати баскетбольному клубу Запоріжжя. Спершу стало відомо, що до команди після тривалої відсутності повертається її екскапітан Олександр Сізов і не минуло й кількох годин, як пролунало повідомлення, що до Запоріжжя повертається й колишній тренер клубу Валерій Плеханов. Проінформувала пресслужба клубу.

В тренерському штабі Плеханова працюватимуть вже колишній наставник Запоріжя Дмитро Щіглинський та Кирило Вікторов.

  • В минулому сезоні Валерій Плеханов працював головним тренером збірної України U-18 та очолював перший склад київського Будівельника, що брав участь у Кубку Європи ФІБА.
  • Плеханов вже працював у Запоріжжі. В 2017 році він вже очолював клуб, завоювавши разом з ним бронзові нагороди Суперліги 2018/2019. 
  • В сезоні 2020/2021 з Плехановим на тренерському містку Запоріжжя здобуло срібні медалі чемпіонату України сезону. До сих пір, це найвище досягнення в історії клубу. 
X