Прометей несподівано програв Венеції: яке місце посідає українська команда в турнірній таблиці Єврокубка

1151
Гравці Прометея. Фото: Google
Сьогодні, 30 січня, дніпровський Прометей на виїзді зустрічався з Венецією в рамках 17-го туру Єврокубка. Перемогу у матчі одержали італійські баскетболісти – 108:90.

У вівторок, 30 січня, Прометей зіграв черговий матч Єврокубка. Суперником нашої команди виступала італійська Венеція.

Українці впевнено провели першу чверть та обіграли господарів арени з рахунком 28:18. У другому відрізку ігрового часу італійці дали справжній бій Прометею, але наші хлопці знову подужали супротив Венеції – 29:27.

Що сталося з Прометеєм у третьому періоді невідомо, але українці розгромно поступилися супернику – 14:38.

Заключна чверть гри також, на жаль, завершилася на користь італійців – 25:19

Баскетбол. Єврокубок. Венеція (Італія). 17-й тур

Венеція – Прометей – 108:90 (18:28, 27:29, 38:14, 25:19)

Турнірна таблиця групи А Єврокубка

• Фініш на третьому-шостому місцях у групі дозволить Прометею почати плей-оф з 1/8 фіналу. Дві найкращі команди в групі натомість отримають прямі путівки до чвертьфіналів.
  • Останній домашній матч у групі Прометей зіграє проти іспанського Ховентута – відбудеться 7 лютого.
  • Перше місце в групі А гарантував собі французький Париж, який програв лише один матч з 16.