Іменитий український легіонер провів найкращу гру сезону: його команда зганьбилася проти прямого конкурента

364
Святослав Михайлюк. Фото: AP Photos
У п’ятницю, 12 січня, Бостон українського 26-річного форварда Святослава Михайлюка в гостях програв Мілуокі (102:135) в рамках регулярного сезону НБА.

Бостон форварда Святослава Михайлюка поступився Мілуокі (102:135) у матчі регулярного сезону НБА.

Українець отримав рекордні для себе цього сезону 17 хвилин ігрового часу. За цей час він набрав дев’ять очок – теж особистий рекорд у нинішній кампанії.

Форвард забив 1/2 двоочкових, 2/3 з-за дуги та 1/2 з лінії штрафних. Також він зробив один підбір, віддав одну результативну передачу і здійснив одне перехоплення. Михайлюк не робив втрат м'яча й не фолив. Показник плюс-мінус – «міну п’ять».