Розгром і битва середняків: в чемпіонаті України завершилися два матчі середи

222
Гравець Рівного в атаці. Фото: ФБУ
У середу, 10 січня, відбулися два матчі української баскетбольної Суперліги. Рівне обіграв БІПА (83:41), а Говерла здолала БК Галичина (73:68).

В Суперлізі було зіграно два матчі регулярного сезону. Рівне переграв БІПА (83:41), а Говерла перемогла БК Галичина (73:68).

БІПА – Рівне – 41:83

Рівняни підтвердили статус фаворита, вигравши без варіантів для суперника перші три чверті – 17:7, 25:6, 23:12. Особливо вони постаралися у другій десятихвилинці. В останній чверті Рівне дозволив пограти трохи й супернику, однак забрав і її – 18:16.

• Найрезультативнішим гравцем БІПА став Келон Вітлі. Він записав на свій рахунок 15 очок;
  • У складі Рівного найбільш влучним був Олексій Соловйов – 19 очок.

Баскетбол. Суперліга.

БІПА – Рівне – 41:83 (7:17, 6:25, 12:23, 16:18)

• БІПА посідає дев’яту сходинку у таблиці, маючи п’ять перемог та 12 поразок;
  • Рівне знаходиться на другому місці – 11 перемог та шість поразок;
  • Наступну гру БІПА проведе проти БК Галичини 11 січня. Рівне у цей же день протистоятиме Говерлі.

Говерла – БК Галичина – 73:68

Двобій середняків чемпіонату пройшов у серйозній боротьбі, хоча першу чверть Говерла виграла дуже впевнено – 25:15.

Розслабленість зіграла злий жарт із лідером дуелі. В другій та третій десятихвилинці Галичина нав’язала серйозну боротьбу опоненту та змогла вийти переможцем – 19:16, 16:11.

Говерла до останньої чверті підійшла ведучи у рахунку лише в один бал, тому вимушена була витискати із себе максимум. У в’язкій боротьбі номінальні господарі не зуміли завершити гру в основний час, поступившись – 15:16.

В овертаймі фаворит нарешті зібрався та дотиснув суперника, який залишив усі сили протягом перших сорока хвилин матчу. Говерла здобула перемогу на класі із рахунком 6:1.