«Зобов'язані виходити на чемпіонат Європи»: захисник збірної України висловися про останні матчі команди

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
456
0 голосів
«Зобов'язані виходити на чемпіонат Європи»: захисник збірної України висловися про останні матчі команди
Ілля Сидоров. Фото: ФБУ
Захисник національної збірної України та Прометею Ілля Сидоров прокоментував виступ синьо-жовтих у пре-кваліфікації до Олімпіади-2024 року, які він змушений був пропустити.

Ілля Сидоров дивився всі чотири гри пре-кваліфікації до Олімпіади-2024 за участі збірної України по телевізору, бо ж ніяк не міг допомогти партнерам по команді через операцію і відновлення після неї.

Тож, коментуючи підсумковий результат команди Віталія Степановського був максимально не упередженим. Звісно, наскільки це можливо.

«Всі максималісти, але якщо реально оцінювати, то результат хороший. Провели якісний турнір, із болгарами трохи забуксували, але наприкінці в овертаймі довели свою перевагу, виграли в Ісландії, тобто там, де мали.

З турками та хорватами не вийшло».

Також Сидоров оцінив і перспективи України у відборі на Євробаскет-2025. 

«Складно говорити про суперників, коли відбір грається посеред сезону щей розтягнутий на 16 місяців. Власне, зараз у Туреччині хлопці це показали, що без багатьох гравців ми достойно протистояли Туреччині, Хорватії, які привезли хлопців з НБА. 

Ми зобов'язані виходити на чемпіонат Європи і саме з такою думкою усі хлопці, певен, приїдуть до збірної», – сказав Сидоров в інтерв’ю пресслужбі ФБУ.

X