Кривбас знову програв у баскетбол: деталі поразки криворіжців у грі з Говерлою

205
Говерла – Кривбас. Фото: ФБУ
У другому поєдинку 21 грудня в рамках івано-франківського баблу Прикарпаття-Говерла перемогла Кривбас (80:64) і перервала серію із трьох поразок поспіль у Суперлізі.

Свій другий матч бабла в Івано-Франківську провели його господарі Прикарпаття-Говерла та Кривбас.

«Говерляни» підтвердили свій статус фаворита протистояння, здобувши перемогу над суперником з рахунком 80:64.

Для криворізького клубу це 12-та поспіль поразка в чемпіонаті, команда продовжує займати останню позицію в турнірній таблиці.

Говерла перервала триматчеву серію поразок і займає п'яту позицію в українській Суперлізі.

Захисник господарів Сергій Старцев став найрезультативнішим у матчі, набравши 28 очок, – це його особистий рекорд результативності в чемпіонаті України.

Нагадаємо, що у першому матчі дня БК Запоріжжя обіграв Політехніку-Галичину.