Матч довжиною в три години: в чемпіонаті України завершився останній поєдинок ігрового дня

1258
Гравці Будівельника в атаці. Фото: БК Будівельник
У вівторок, 5 грудня, Будівельник обіграв БК Запоріжжя (74:65) в рамках української баскетбольної Суперліги. Кияни здобули четверту перемогу поспіль.

Будівельник переміг БК Запоріжжя (74:65) у поєдинку української баскетбольної Суперліги.

Матч, попри статус фаворита, склався для Будівельника непросто. Першу чверть кияни виграли досить спокійно – 21:15, що, можливо, й зіграло із ними злий жарт у наступній десятихвилинці. Запоріжці змогли додати та перемогли – 24:13.

Після великої перерви Будівельник, аби не дати Запоріжжю створити сенсацію, кинувся вперед. Третій сет команда виграла, здолавши суттєвий супротив візаві – 21:18, а у четвертому добила суперника – 19:9.