У чемпіонаті України відбувся матч між головними аутсайдерами: як завершився поєдинок

223
Євгеній Ткаченко. Фото: БК БІПА
Кривбас гарно розпочав матч проти одеської БІПА, взявши першу чверть, але команді Олега Шевченка вдалося переломити хід зустрічі та оформити другу поспіль перемогу.

5 грудня відбувся матч баскетбольної Суперліги між Кривбасом та одеською БІПА.

Стартова чверть була за криворіжцями, але переможного запалу їм вистачило лише на першу десятихвилинку. Далі ініціативу до своїх рук прибрали баскетболісти БІПА, які у трьох наступних чвертях впевнено переграли суперників з Кривого Рогу та оформили другу поспіль перемогу та четверту в поточному сезоні.

Баскетбол. Суперліга.

Кривбас – БІПА-Збірна Одеської області – 57:78 (12:11, 16:23, 14:20, 15:24)

• Найкращим гравцем матчу став 40-річний форвард одеситів Євгеній Ткаченко, якому вдалося оформити «дабл-дабл»: 11 очок, десять підбирань, шість перехоплень за 31:15 хвилин на паркеті.
  • Що цікаво, баскетболісти БІПА оформлюють «дабл-дабл» у другому матчі поспіль. У попередній грі проти БК Запоріжжя (80:70) дане досягнення підкорилося Маркосу Льюїсу.
  • Кривбас у поточній кампанії програв усі 11 матчів Суперліги та перебуває у підвалі турнірної таблиці.
  • БІПА ж принаймні до четверга потіснила Старий Луцьк на передостанню сходинку.
  • Одесити наступний матч проведуть 6 грудня проти Дніпра, а на Кривбас того ж дня очікує гра з Будівельником.