Один з аутсайдерів чемпіонату України створив сенсацію: команда здобула першу перемогу за останній місяць

1435
Євген Ткаченко. Фото: БК БІПА
БК Запоріжжя та одеська БІПА влаштували справжній трилер, залишивши інтригу щодо переможця матчу до кінця заключної чверті. Звитягу до свого активу записали одеські баскетболісти.

4 грудня відбувся матч баскетбольної Суперліги між БК Запоріжжя та одеською БІПА.

Перша чверть матчу виявилася за підопічними Валерія Плеханова, які закрили десятихвилинку з перевагою в два очки. Таку відстань одеські баскетболісти змогли надолужити в наступній чверті, ба більше, вони схилили шальки терезів на власну сторону.

По великій перерві гравці БК Запоріжжя змогли оформити більш переконливу перемогу в сім очок, яку, втім, у заключній чверті розгубили. Цим скористалися баскетболісти БІПА, які в в четвертій десятихвилинці почали нарощувати перевагу, яка вилилася в перемогу над БК Запоріжжя з різницею в десять очок.

Баскетбол. Суперліга.

БК Запоріжжя – БІПА-Збірна Одеської області – 70:80 (22:20, 16:20, 23:16, 9:24)

• Найкращим гравцем матчу став Маркос Льюїс, якому в складі БІПА вдалося оформити «дабл-дабл»: 15 очок, 11 підбирань, одна передача за 29:11 хвилин на паркеті.
  • Позиції команд у турнірній таблиці: БК Запоріжжя – сьомий, БІПА – дев'ята.