Лідер чемпіонату України зазнав першої поразки в сезоні: підсумок центрального матчу тижня

1219
Гравці Будівельника в атаці. Фото: БК Будівельник
У понеділок, 4 грудня Будівельник обіграв Дніпро (80:74) в рамках української баскетбольної Суперліги. Дніпряни зазнали першої поразки у сезоні.

Будівельник переміг Дніпро (80:74) у поєдинку української баскетбольної Суперліги.

У першій чверті у Дніпра все йшло по плану, бо команда підтвердила статус фаворита, вигравши із рахунком 23:15.

Однак вже із другої чверті у лідера розпочалися проблеми. Другу десятихвилинку Будівельник виграв із рахунком 25:19, а в третій дніпряни, таке відчуття, зовсім не вийшли на майданчик, програвши – 6:23.

В останній чверті Дніпро усіма силами кинувся рятувати матч, однак перемоги у десятихвилинці із рахунком 22:14 не вистачило для загального тріумфу. Команда поступилася – 74:80.

• Найрезультативнішим гравцем Будівельника став Олександр Кольченко. Він записав на свій рахунок 25 очок;
  • У складі Дніпра найбільш влучним був Михайло Горобченко – 15 очок.

Баскетбол. Суперліга. Черкаси

Дніпро – Будівельник – 74:80 (23:15, 19:25, 6:23, 26:17)

• Зазначимо, що Дніпро зазнав першої поразки у десяти матчах в цьому сезоні. До цього команда мала дев’ять перемог в основний час. Попри це, Дніпро залишається на першому місці у таблиці;