Дива не сталося: третя команда чемпіонату України не залишила шансів одному з аутсайдерів ліги

1310
Баскетболісти Черкаських Мавп. Фото: ФБУ
Старий Луцьк продовжує падіння. Команда Володимира Журжія з шести останніх матчів виграла лише один. Цього разу лучани розгромно програли Черкаським Мавпам.

23 листопада в матчі баскетбольної Суперліги у Черкасах зустрілися Черкаські Мавпи та Старий Луцьк.

Господарі паркету вже з першої чверті взяли ініціативу до власних рук. Втім, підопічні Володимира Журжія змогли дещо скоротити становище у другій десятихвилинці, але переможного запалу на третю чверть не вистачило.

Виграти лучани змогли заключну десятихвилинку, але для звитяги у матчі цього виявилося недостатньо. Черкаські Мавпи здобули переконливу перемогу над луцькими баскетболістами.

Баскетбол. Суперліга.

Черкаські Мавпи – Старий Луцьк – 73:54 (25:13, 14:15, 21:11, 13:15)

• Найкращим у складі переможців став Андрій Агафонов – 15 очок, вісім підбирань, чотири передачі за 22:24 хвилини на паркеті.
  • В гостей ж найкращим став Володимир Коцко – сім очок, чотири підбирання, дві передачі за 22:11 хвилин на паркеті.
  • Перемога дозволила «мавпам» зрівнятися з Будівельником, який займає друге місце.
  • Лучани ж надалі дев'яті та поза зоною плей-оф.
  • Наступні матчі команд пройдуть 7 грудня: Черкаські Мавпи зіграють з Політехнікою-Галичина, а Старому Луцьку протистоятиме БК Рівне.
  • Днем раніше лучани програли Київ-Баскету з різницею в 24 бали (66:90).