Будівельник обіграв БІПА: кияни закріпилися на другій сходинці Суперліги

283
Гравці Будівельника в атаці. Фото: БК Будівельник
У четвер, 16 листопада, Будівельник обіграв БІПА (69:62) у матчі української баскетбольної Суперліги. Кияни закріпилися на другому місці в турнірній таблиці.

Будівельник переміг БІПА (78:65) у поєдинку Суперліги. Одесити, попри статус аутсайдера, змогли нав’язати серйозну боротьбу фавориту.

Першу чверть Будівельник прогнозовано виграв доволі спокійно із рахунком 18:10, а другу, вочевидь через розслабленість, несподівано програв – 11:19.

Зібратися із силами виявилося непростою задачею, адже БІПА відчув можливість сенсації та продовжив нав’язувати серйозну боротьбу. Третю десятихвилинку кияни виграли лише із мінімальним відривом – 13:12.

В останній чверті Будівельник все ж завдяки вищій індивідуальній майстерності своїх виконавців зміг дотиснути БІПА та виграти із рахунком – 27:21.

• Найрезультативнішим гравцем Будівельника став Павло Буренко. Він записав на свій рахунок 20 очок;
  • У складі БІПА найбільш влучним був Кемерон Кемпбелл – 18 очок.

Баскетбол. Суперліга.

Будівельник – БІПА – 69:62 (18:10, 11:19, 13:12, 27:21)

• Будівельник закріпився на другому місці в таблиці, маючи сім перемог та три поразки у десяти матчах;
  • БІПА розташовується на десятій, передостанній сходинці (дві перемоги та вісім поразок у десяти зустрічах).