Михайлюк допоміг Бостону перемогти Філадельфію: відома статистика українця у матчі НБА

323
Святослав Михайлюк. Фото: Google
У ніч на 16 листопада в поєдинку регулярного чемпіонату НБА Бостон переміг Філадельфію – 117:107. Український захисник «селтікс» Святослав Михайлюк провів на паркеті понад 15 хвилин.

Бостон продовжив свою переможну серію до чотирьох поєдинків. У ніч на 16 листопада «селтікс» вдало завітали в гості до Філадельфії і здолали її з різницею в десять очок.

Український захисник Бостона Святослав Михайлюк провів на паркеті 15 хвилин 20 секунд, набравши за цей час п'ять очок та зробивши одне підбирання.

• Філадельфія – Ботон – 107:117 (22:37, 36:20, 17:26, 32:34)

Філадельфія: Максі (20), Ембіід (20 + 9 підбирань + 7 передач), Мелтон (16 + 7 підбирань), Ковінгтон (16), Харріс (16 + 7 підбирань) -  старт ; Рід (10), Спрінгер (9), Хауз (0), М-с Морріс (0), Беверлі (0), Коркмаз (0).

Бостон: Тейтум (29 + 8 підбирань + 6 передач), Вайт (27), Холідей (18 + 10 підбирань), Хорфорд (14 + 8 підбирань + 5 блок-шотів), Хаузер (8) -  старт ; Корнет (9), Прітчард (5), Михайлюк (5), Бентон (2).

Ще в одному поєдинку ігрового дня Сакраменто здолав Лейкерс – 125:110, але Олексій Лень участі в цьому матчі не брав, через травму гомілкостопа, яка вивела українеця з ладу на тривалий період.

• Наразі Бостон посідає першу сходинку в Східній конференції.