Дніпро створив камбек проти БК Рівне у центральному матчі Суперліги: дніпряни здобули восьму перемогу поспіль

277
Дінпро. Фото: БК Дніпро
У п’ятницю, 10 листопада, Дніпро обіграв БК Рівне (83:73) в рамках київського баблу української баскетбольної Суперліги. Дніпряни продовжують втримувати першу сходинку.

Дніпро переміг БК Рівне (83:73) у поєдинку української баскетбольної Суперліги.

У першій чверті Рівне шокувало свого суперника, вигравши із рахунком 21:14.

Починаючи з другої десятихвилинки лідери Суперліги серйозно взялися за справу. Другу чверть вони виграли із рахунком 27:22, а третю – 26:19.

Остання чверть пройшла у запеклій боротьбі між суперниками, у якій сильнішими виявилися господарі – 16:11.