Прометей здобув нервову перемогу над ВЕФ Рига: український клуб йде без втрат у Латвійсько-естонській лізі

410
Прометей. Фото: БК Прометей
У неділю, 29 жовтня, Прометей обіграв ВЕФ Рига (70:66) у матчі Латвійсько-естонської ліги. Український клуб поки набирає максимум очок в чемпіонаті.

Прометей обіграв ВЕФ Рига (70:66) у поєдинку Латвійсько-естонської ліги.

Першу чверть Прометей провів дуже потужно та здобув впевнену перемогу із рахунком 28:19. В другій десятихвилинці український клуб трохи збавив оберти, однак все одно святкував перемогу – 12:8.

Велика перерва пішла на користь ВЕФ Рига. У латвійської команди відкрилося друге дихання і вона забрала третю чверть із рахунком 18:12. Остання чверть видалася нервовою, але Прометей все ж таки зумів втримати загальну перемогу попри поразку із рахунком 18:21.