Лень та Михайлюк провели останні передсезонні матчі НБА: один з українців став найкращим в команді

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
1009
0 голосів
Лень та Михайлюк провели останні передсезонні матчі НБА: один з українців став найкращим в команді
Святослав Михайлюк. Фото: НБА
У п’ятницю, 20 жовтня, українські гравці, які виступають в НБА, Святослав Михайлюк та Олексій Лень вдало провели останні матчі передсезонної підготовки у складі Сакраменто та Бостона відповідно.

Святослав Михайлюк та Олексій Лень відіграли останні поєдинки в рамках передсезонної підготовки до регулярного чемпіонату НБА у складі Сакраменто та Бостона відповідно.

Баскетбол. Передсезонна підготовка

Сакраменто – Юта – 116:113

Лень зіграв 26 хвилин, за які набрав сім очок (один з чотирьох двоочкові, нуль з одного триочкові, п’ять з семи штрафні), зібрав сім підбирань, зробив п’ять блок-шотів та одну передачу при одній втраті та чотирьох фолах. Показник плюс/мінус у Леня +23 – найкращий в обох командах.

Загалом українець взяв участь у всіх п’яти передсезонних матчів НБА Сакраменто, граючи в середньому 12 хвилин, набираючи 3.6 очка, 2.6 підбирань, 1.8 передач та 2.2 блок-шота за матч.

Баскетбол. Передсезонна підготовка

Шарлот – Бостон – 99:127

Михайлюк зіграв дев’ять хвилин на майданчику, відзначившись за цей час шістьома очками (нуль з одного двоочкові, два з семи триочкові), зробив одну передачу та одне перехоплення при одній втраті.

Українець зіграв у трьох з п’яти матчів Бостона передсезонної підготовки. В середньому він проводив на майданчику майже 18 хвилин, набираючи 12.0 очок, 3.0 підбирань, 1.3 передачі при реалізації триочкових 44% (вісім з 18 спроб).   

Сезон в НБА для команд наших гравців розпочнеться в ніч на 26 жовтня – Сакраменто в гостях зустрінеться з Ютою, а Бостон в також на виїзді зіграє проти Нью-Йорка.