Дніпро здолав Черкаських Мавп: лідер Суперліги втримав свою позицію

626
Дінпро. Фото: БК Дніпро
У середу, 18 жовтня, Дніпро обіграв Черкаські Мавпи-Дніпро (78:65) в рамках київського баблу української баскетбольної Суперліги. Дніпряни закріпилися на першому місці турнірної таблиці.

Дніпро переміг Черкаські Мавпи-Дніпро (78:65) у поєдинку української баскетбольної Суперліги.

Першу чверть дніпряни виграли із невеликою перевагою – 17:14, а в другій вже домінували над суперником – 30:15.

Однак Мавпи спробували переломити хід подій, та несподівано виграли третю чверть – 20:15. Кінцева десятихвилинка пройшла у запеклій боротьбі, у якій не виявився сильніший – 16:16.