Старий Луцьк переміг Кривбас: криворізька команда зазнала п'ятої поспіль поразки у Суперлізі

714
Старий Луцьк. Фото: БК Старий Луцьк
Повернення до Суперліги дається Кривбасу ой як не просто. Криворізька команда програла п'ятий матч чемпіонату поспіль. На цей раз – Старому Луцьку.

Другий ігровий день другого тижня Суперліги в столичному баблі очним матчем відкрили Старий Луцьк та дебютант чемпіонату Кривбас.

Старт матчу був за криворізькою командою, але по ходу першої чверті волиняни взяли ініціативу до власних рук і поступово почали нарощувати перевагу над суперником.

Так, поступово Старий Луцьк віддалявся від Кривбасу і до великої перерви підопічні Володимира Журжія забезпечили собі відрив у 19 очок.

По ходу третьої чверті умовні господарі продовжували створювати очкову перевагу, яка певний період часу складала аж 30 балів, втім, до кінця десятихвилинки Кривбас зумів дещо надолужити відстань до 28 очок.

В заключній чверті Старий Луцьк дещо збавив оберти та програв супернику 12 очок. Втім, кардинально картину матчу це не змінило – Кривбас програв п'яту гру Суперліги поспіль.

Баскетбол. Суперліга.

Старий Луцьк – Кривбас – 72:56 (20:11, 27:17, 19:10, 6:18)

• Найрезультативнішим гравцем матчу став центровий Кривбасу Анатолій Челован: 14 очок, три підбирання за 17:31 хвилину на паркеті.
  • Кривбас у поточній кампанії Суперліги поки не знає смаку перемог та залишається у підвалі турнірної таблиці.
  • Старий Луцьк ж ділить 3-5 місце з Прикарпаттям-Говерла та БК Рівне, які свої матчі проведуть пізніше.
  • Заключні поєдинки в столичному баблі для Старого Луцька та Кривбаса пройдуть 19 жовтня.
  • Лучани зіграють проти Дніпра, а криворіжці умовно «гостюватимуть» у Київ-Баскета.