Дніпро переміг Київ-Баскет та залишився лідером Суперліги: кияни були близькими до камбеку

1465
Дінпро. Фото: БК Дніпро
У вівторок, 17 жовтня, Дніпро обіграв Київ-Баскет (91:74) в рамках київського баблу української баскетбольної Суперліги. Дніпряни продовжують йти по дистанції із максимумом набраних очок.

Дніпро переміг Київ-Баскет (91:74) у поєдинку української баскетбольної Суперліги.

Дніпряни грали із перевагою у першій половині зустрічі, однак у другій ледве не втратили переможний результат.

У першій десятихвилинці гості перемогли з відривом у шість очок – 23:17, а в у другій перевага склала 12 балів – 14:26.

Третю чверть кияни змогли звести до нічиєї – 18:18, після чого почали штурмувати кільце суперника у кінцевому відрізку зустрічі.

По ходу останньої чверті Київ-Баскет вів із рахунком 7:1, однак вчасний тайм-аут та корективи тренерського штабу допомогли лідерам першості покращити ситуацію звести десятихвилинку до нічиєї – 24:24.

• Найрезультативнішим гравцем Київ-Баскету став Дані Кінгсбі. Він записав на свій рахунок 34 очки.
  • У складі Дніпра найбільш влучним був Олександр Тарасенко – 25 очок.

Баскетбол. Суперліга. Київ

Київ-Баскет – Дніпро – 74:91 (17:23, 14:26, 18:18, 24:24)

• Зазначимо, Дніпро наразі є лідером чемпіонату України. В активі команди чотири перемоги у чотирьох матчах.
  • Київ-Баскет посідає дев’яте місце з однією перемогою у чотирьох зустрічах;
  • Дніпряни свій наступний матч проведуть проти Черкаських Мавп-Дніпро 18 жовтня. Київ-Баскет 19 жовтня зіграє проти Кривбаса.