Черкаські Мавпи перемогли Кривбас на старті другого тижня Суперліги: поєдинок на годину перервала тривога

473
БК Черкаські Мавпи. Фото: ФБУ
Перший бал у матчі між Черкаськими Мавпами та Кривбасом записала до свого активу криворізька команда, але умовні господарі на старті другого тижня Суперліги виявилися сильнішими.

17 жовтня у київському палаці спорту «Венето» Черкаські Мавпи та Кривбас очним матчем розпочали другий ігровий тиждень баскетбольної Суперліги.

Перші чотири очки в поєдинку до свого активу записав саме дебютант чемпіонату, але згодом підопічні Артема Сліпенчука почали нарощувати перевагу.

Втім, команда Сергія Корабльова суперника далеко не відпускала, хоч і не могла його наздогнати. До великої перерви Черкаські Мавпи забезпечили собі відстань у 10 очок.

Третю чверть ледь не посередині перервала повітряна тривога у столиці, яка змусила команди на годину переміститися до укриттів. Після відбою колективи показали рівну гру, яка відобразилася у результаті третьої чверті – 14:14.

Заключний відрізок був за черкаським колективом, який і здобув третю перемогу в сезоні.

Баскетбол. Суперліга.

Черкаські Мавпи – Кривбас — 71:51 (15:11, 21:15, 14:14, 21:11)

• Найкращим гравцем матчу став центровий Мавп Сергій Скіра – 25 очок, 18 підбирань за 35:43 хвилин на майданчику.
  • В складі Кривбасу найрезультативнішим став захисник Дмитро Мартинов – 12 очок, чотири підбирання.
  • Наступні матчі команд пройдуть 18 жовтня. Черкаські Мавпи умовно приймуть Дніпро, а Кривбас буде номінальним гостем у Старого Луцька.