Дніпро обіграв БІПА: дніпряни залишилися лідерами Суперліги після київського баблу

494
Дінпро. Фото: БК Дніпро
У четвер, 5 жовтня, відбувся кінцевий матч в рамках київського бабла української баскетбольної Суперліги БІПА – Дніпро – 58:79. Дніпряни закріпилися у лідерах першості.

Дніпро переграв БІПА (79:58) у кінцевому матчі київського бабла Суперліги.

У першій чверті, попри статус аутсайдера, БІПА тримався та зміг звести рахунок до нічийного – 20:20.

Починаючи з другої чверті Дніпро поступово розпочав нарощувати власну перевагу. 19:16 – в другій десятихвилинці, 18:8 – в третій.

В останній чверті БІПА спробував «грюкнути дверима» та навіть деякий час вів у рахунку, однак дніпряни без особливих зусиль змогли переламати хід подій на власну користь – 14:22.

Найрезультативнішим гравцем БІПА став Олександр Шашков. Він записав на свій рахунок 17 очок.

У складі Дніпра найбільш влучним був Станіслав Тимофеєнко – 14 очок.

Баскетбол. Суперліга. Київ

БІПА – Дніпро – 58:79 (20:20, 16:19, 8:18, 14:22)

• Зазначимо, Дніпро наразі є лідером чемпіонату України. В активі команди три перемоги у трьох матчах. Дніпряни раніше переграли Будівельник (72:66) та БК Запоріжжя (78:69);
  • У БІПА одна перемога та одна поразка у двох зустрічах. У минулій зустрічі команда обіграла Кривбас (67:44);
  • Другий бабл в Івано-Франківську стартує вже у п’ятницю, 6 жовтня.