Українці стартували у Латвійсько-естонській баскетбольній лізі: перемогти вдалося не кожному

805
Анатолій Шундель. Фото: Тарту
Українці провели перші матчі нового сезону Латвійсько-естонської баскетбольної ліги. Володимир Шевченко в складі Раплі переміг Огре, а Тарту Анатолія Шунделя поступився Вентспілсу.

29 вересня відбулися перші матчі нового сезону для українців Володимира Шевченка та Анатолія Шунделя в рамках Латвійсько-естонської баскетбольної ліги.

Для них перший тур чемпіонату видався контрастним. Раплі Шевченка переміг Огре з рахунком 77:75. Володимир провів на майданчику 36 хвилин, набрав 13 очок (2/6 двоочкові, 2/3 триочкові, 3/4 штрафні), зібрав сім підбирань, поставив один блок-шот, зробив одне перехоплення при трьох фолах.

Тарту Шунделя закінчив основний час проти Вентспілса внічию 76:76, а в овертаймі сильнішим виявився суперник. Українець набрав два очка (1/3 двоочкові, 0/2 штрафні), зібрав два підбирання, віддав дві передачі при трьох втратах та чотирьох фолах за 21 хвилину на паркеті.

• Стартував сезон для українців 24 вересня дербі між Віймсі Артема Ковальова й Іллі Ліщини та Кейли Андрія Мироненка. Саме остання здобула перемогу з рахунком 90:72.
  • 30 вересня у Латвійсько-естонській баскетбольній лізі матчем проти Віймсі стартує чинний переможець турніру – Прометей.