Будівельник виграв передсезонний турнір в Івано-Франківську: кияни обійшли Прикарпаття-Говерлу та Дніпро

858
Будівельник став переможцем передсезонного турніру Кубок Івано-Франківська-2023. У фіналі змагань київська команда обіграла Прикарпаття-Говерлу.

Будівельник виграв передсезонний турнір в Івано-Франківську.

У заключному матчі змагань київська команда обіграла Прикарпаття-Говерлу з рахунком 74:55. Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Павло Буренко, він набрав 17 очок.

Найкращим гравцем турніру в складі киян було визнано центрового Максима Сандула.

В рамках Кубка Івано-Франківська Будівельник виграв всі три матчі, команда також перемогла Дніпро (72:59) та Політехніку-Галичину (70:64).

Друге місце посіла Прикарпаття-Говерла, яка виграла два матчі. На третій позиції розташувався Дніпро з єдиною перемогою.

• 22-24 вересня у Луцьку пройде передсезонний турнір за участю Старого Луцька, БК Рівне, Черкаських Мавп та Київ-Баскета.
  • Новий сезон Суперліги стартує 3 жовтня двома баблами, які пройдуть у Києві та Івано-Франківську.
  • Федерація баскетболу України також затвердила повернення Першої ліги у сезоні-2023/24. На сьогодні планують участь у чемпіонаті до 12 команд.