Чемпіонство Михайлюка відкладається: Даллас здобув першу перемогу в фінальній серії НБА проти Бостона

267
Святослав Михайлюк. Фото: Бостон
У ніч з 14 на 15 червня відбувся четвертий поєдинок фінальної серії НБА – Бостон Селтікс за участі українця Святослава Михайлюка поступився Далласу.

У ніч з 14 на 15 червня відбувся четвертий поєдинок фінальної серії НБА, в якому Бостон, за який виступає українець Святослав Михайлюк, поступився Далласу.

«Селтікс» після трьох перемог у перших трьох матчах зазнали нищівної поразки від своїх суперників. Даллас виграв кожен період гри, тому здобув впевнену перемогу з відривом у майже 40 очок.

Таким чином, Бостон втратив можливість стати чемпіоном НБА уже в четвертому матчі серії.

Зазначимо, що Святослав Михайлюк взяв участь в поєдинку. За дев'ять хвилин і 53 секунди на майданчику українець набрав три очки та зробив одне підбирання.

НБА. Плей-оф, Фінал. Четвертий матч

Даллас – Бостон – 122:84 (34:21, 27:14, 31:25, 30:24)

Рахунок в серії – 1:3

• Нагадаємо, що команда Святослава Михайлюка фінішувала на першому місці Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату.
  • «Селтікс» вдруге за останні три роки вийшли у фінал НБА.
  • Бостон разом із Лос-Анджелес Лейкерс є найбільш титулованим клубом – в обох команд по 17 трофеїв.
  • Востаннє «Селтікс» виграв НБА у 2008-му, коли у фіналі здолали саме Лос-Анджелес Лейкерс із рахунком 4:2.