Михайлюк допоміг Бостону перемогти у першому матчі фіналу НБА: скільки очок набрав українець

405
Святослав Михайлюк. Фото: Google
У ніч із 6 на 7 червня у США стартувала фінальна серія плей-оф НБА сезону 2023/2024. Бостон, за який виступає Святослав Михайлюк, на своєму паркеті переграв Даллас (107:89).

Святослав Михайлюк допоміг Бостону вийти вперед у першому матчі фіналу НБА проти Далласа. Команда українця впевнено виграла першу чверть (37:20). Суперник лише у третьому відрізку ігрового часу почав відігрувати відставання та скоротив його до восьми очок. Але Бостон був сильнішим та закономірно святкував тріумф у цій грі.

Український баскетболіст отримав три хвилини ігрового часу, за які встиг набрати два очки (1/1 двоочкові).

Фінал НБА. 7 червня

Бостон – Даллас – 107:89 (20:37, 22:26, 24:23, 23:21)

• Відзначимо,що  Михайлюк став першим українцем за майже 20 років, який зіграв у фіналі НБА.
  • Востаннє це робив Станіслав Медведенко у 2004 році. Тоді він у п’ятому матчі з Детройтом зіграв понад 23 хвилини і набрав десять очок, п’ять підбирань та один асист. Лейкерс програли ту фінальну серію (1-4).
  • Бостон веде у серії (107:89, 1-0).