Бостон переміг Індіану та зробив ще один крок до фіналу НБА: скільки очок набрав українець Михайлюк

287
Святослав Михайлюк. Фото: Бостон
У ніч на 24 травня відбувся другий матч півфінальної серії НБА – Бостон Селтікс за участі українця Святослава Михайлюка переміг Індіану.

У ніч з 23 на 24 травня відбувся другий півфінальний матч плей-оф НБА, де Бостон, за який виступає українець Святослав Михайлюк, переміг Індіану.

У порівнянні з першим матчем обидвох команд, де інтрига була протягом всього поєдинку, ця гра її не подарувала.

Перший період залишився за Індіаною, яка виграла його з різницею в два бали. Однак вже у наступних трьох 12-хвилинках перемагав лише Бостон.

Другий та третій період «Селтікс» виграв із різницею у вісім та сім балів відповідно. А ось в останній 12-хвилинці Бостон зумів перевершити своїх суперників на три очки.

Зазначимо, що Святослав Михайлюк взяв участь в поєдинку, відіграв одну хвилину та 29 секунд, набравши три бали.

Українець у нинішньому розіграші плей-оф НБА провів чотири поєдинки: 0,6 підбирань та 0,2 перехоплення в середньому.

НБА. Плей-оф, Півфінал. Другий матч

Бостон – Індіана – 126:110 (25:27, 32:24, 36:29, 33:30)

Рахунок в серії – 2:0

• Нагадаємо, що команда Святослава Михайлюка фінішувала на першому місці Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату.
  • Раніше український баскетболіст Бостона повторив особистий рекорд за кількістю набраних балів за матч НБА.
  • «Селтікс» втретє поспіль та вшосте за останні вісім років вийшли у півфінал НБА.
  • Бостон разом із Лос-Анджелес Лейкерс є найбільш титулованим клубом – в обох команд по 17 трофеїв.
  • Востаннє «Селтікс» виграв НБА у 2008-му, коли у фіналі здолали саме Лос-Анджелес Лейкерс із рахунком 4:2.