Бостон втретє поспіль пробився до півфіналу НБА: чи взяв Михайлюк участь у вирішальній грі проти Клівленда

122
Святослав Михайлюк. Фото: Бостон
У ніч на 16 травня відбулися матчі раунду чвертьфіналу плей-оф НБА – Бостон Селтікс без участі українця Святослава Михайлюка переміг Клівленд.

У ніч з 15 на 16 травня відбулися матчі чвертьфіналу плей-оф НБА. В одному із поєдинків Бостон, за який виступає українець Святослав Михайлюк, переміг Клівленд.

Протягом першої половини зустрічі ще була присутня інтрига – команди пішли на перерву перед третім періодом за рахунку 58:52.

Однак наступні дві дванадцятихвилинки пройшла за переваги Бостона. Команда Михайлюка здобула перемогу в третьому та четвертому періодах.

Таким чином Бостон здобув комфортну перемогу та вийшов до півфіналу НБА, де зіграє з переможцем серії Нью-Йорк – Індіана (3:2).

Зазначимо, що Святослав Михайлюк не взяв участі в поєдинку.

НБА. Плей-оф, 1/4 фіналу. П'ятий матч

Бостон – Клівленд – 113:98 (28:28, 30:24, 27:26, 28:20)

Рахунок в серії – 4:1

• Нагадаємо, що команда Святослава Михайлюка фінішувала на першому місці Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату.
  • Раніше український баскетболіст Бостона повторив особистий рекорд за кількістю набраних балів за матч НБА.
  • «Селтікс» втретє поспіль та вшосте за останні вісім років вийшли у півфінал НБА.
  • Бостон разом із Лос-Анджелес Лейкерс є найбільш титулованим клубом – в обох команд по 17 трофеїв.
  • Востаннє «Селтікс» виграв НБА у 2008-му, коли у фіналі здолали саме Лос-Анджелес Лейкерс із рахунком 4:2.